Biz, Pazar Bulutu markasını kullanmaya yetkili olan Ayaner Bilişim Teknolojileri ve Yönetim Danışmanlığı firması olarak  ; e-bültenimize abone olurken kişisel verilerinizin işlenmesi kapsamında https://pazarbulutu.com/e-bulten-uyeligi-kapsaminda-kisisel-verilerin-islenmesine-iliskin-aydinlatma-metni/ linkinde ayrıntıları açıklanan aşağıdaki hususlara ilişkin açık rızanızı talep ediyoruz.

E- Bülten Aboneliği Aydınlatma Metnini okudum. Bu kapsamda;

E-bültene abone olduğumdan dolayı, ad-soyad ve e-mail adresi kişisel verilerimin işlenmesine, kayıtlı mail adresime periyodik olarak ( bilgi@webseldonusum.com mail adresimizden ) gönderilecek olan e-bülten maillerine, e-bülten aboneliği nedeniyle ticari elektronik ileti gönderilmesine, belirtilen kişisel verilerimin İleti Yönetim Sistemi mevzuatı uyarınca ve İleti Yönetim Sistemi Aracı hizmet sağlayıcı şirketi olan ve üyeliğimizi firmamızın kullanım hakkı olan Websel Dönüşüm markamız aracılığı ile tamamladığımız İleti Yönetim Sistemi dahilinde yetkili firma onayı verdiğimiz Euro Message markası ile faaliyet gösteren Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:249 Sarıyer – İstanbul adresinde mukim Hedef Medya Tanıtım İnteraktif Medya Pazarlama A.Ş. – Mersis NO: 461042135900027 aktarılmasına ilişkin açık rızamı verdiğimi kabul ve beyan ederim.

E-Bülten Aboneliği Aydınlatma Metni” ile bilgilendirildiğimi, yukarıda yer alan hususlara bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi beyan ederim.